Ślepsk Suwałki -Czarni Radom

16:53 E.M. 1 Comments

Wczoraj na radomskim parkiecie odbyło się trzecie już spotkanie Ślepska z Czarnymi w tym sezonie. Niestety, po raz kolejny Czarni byli lepsi i wygrali 3:1. I set należał do naszych przeciwników, radomianie wygrali 25:22. Zadziałało to jak kubeł zimnej wody na naszych chłopców i szybko nadrobili tą stratę wygrywając II seta 16:25. Niestety na tym skończyła się ich dobra passa. Nie można im zarzucić, że nic nie robili, aczkolwiek Czarni bez dwóch zdań prowadzili (III set 25:18). W czwartym secie na nasze nieszczęście kontuzjowany został Jurkojć i musiał opuścić parkiet, kto wie może gdyby nie ten wypadek wygralibyśmy IV odsłonę tego meczu? No ale niestety stanęło na 25:21 i wyniku końcowym 3:1. Wielka szkoda, aczkolwiek nie można się w tym momencie poddać, gdyż po tym meczu Ślepsk spada na 8 miejsce w tabeli i najbliższe mecze będą o wagę złota. Trzymam kciuki za naszych graczy i w sobotę na hali dopinguję jak najgłośniej potrafię. :)