Ślepsk Suwałki vs. Cuprum Mundo Lubin

20:12 E.M. 1 Comments

Dziś odbyło się pełne emocji spotkanie z drużyną z Lubina, które zakończyło się wynikiem 3:1. Walka była zacięta, ale się udało. Pod koniec I seta wynik zaczął się wyrównywać i  Cuprum nas dogonił (22:22) Suwalczanie jednak się nie poddali i wygrali pierwsza odsłonę 27:25. II set również był szczęśliwy dla naszej drużyny, chłopcy zakończyli go wynikiem 26:24. Niestety w trzeciej odsłonie coś zaczęło się dziać w biało-niebieskim  zespole. Lubin wygrał z trzy punktową przewagą. Pozbieraliśmy się i trzeba było walczyć dalej!
Wspaniała obrona naszego kochanego libero, dobre zgranie zespołu, błędy zawodników z drużyny przeciwnej i oczywiście wspaniałe ataki naszego bezkonkurencyjnego kapitana i IV set był nasz. Udało się, wygraliśmy. Radość kibiców była ogromna, ale nie tylko my się cieszyliśmy. Ogromna radość pokazali również nasi gracze, ale co się dziwić, w końcu to był bardzo ważny mecz i udało nam się go wygrać! MVP meczu został Wojtek Winnik. Na koniec tradycyjne podziękowanie kibicom poprzez przybicie piąteczki. Miejmy nadzieję, że mecz za tydzień z Będzinem będzie równie udany i choć nie odbędzie się on na naszej hali musimy wierzyć w naszych wspaniałych chłopców. Po dzisiejszym spotkaniu Ślepsk wskakuje na 7 miejsce i ma coraz większe szanse na walkę w fazie Play-off. Ale na razie jeszcze nic nie można powiedzieć, gdyż przed nami jeszcze 2 decydujące spotkania. Z całego serca życzę im powodzenia i gratuluję dzisiejszej wygranej!!Niestety zdjęć z dzisiejszego wydarzenia nie posiadam, ale zapewne pojawia się one na fanpage'u Ślepska na Facebooku : ).