Bez niespodzianki: Ślepsk Suwałki - Avia Świdnik

02:10 E.M. 1 Comments

W środę naszym rywalem była zamykająca tabelę I ligi Avia Świdnik i wynik meczu nie był dla nikogo zaskoczeniem. Wygraliśmy pewnie 3:0 i tylko wzmocniliśmy swoją pozycję na 2 miejscu w tabeli.

Ślepsk do meczu z drużyną ze Świdnika podszedł ze spokojem, ponieważ od początku było wiadomo że jesteśmy zdecydowanym faworytem spotkania. Na boisku więc pojawiła się zupełnie zmieniona szóstka zawodników co i tak nie pomogło zespołowi gości. Pierwsze dwa sety wygraliśmy z łatwością, pomimo tego, że na początku trochę ciężko było nam wbić się w styl gry rywali. W trzecim secie natomiast odrobinę się pogubiliśmy i tak na prawdę dopiero w końcówce seta ważyły się dalsze losy spotkania. Na szczęście w ostatecznym rozrachunku nie daliśmy Avii ugrać choćby jednego seta.
Warto wspomnieć również to, że w drugiej odsłonie meczu swój I ligowy debiut zaliczył Maciek Mendak. :))
Kolejny mecz już w najbliższą niedzielę zagramy z Caro Rzeczycą. Transmisja w TVP Regionalna od godziny 13:30. :)