Historyczny wynik: Ślepsk zwycięzcą VI Memoriału Józefa Gajewskiego!!!

13:55 E.M. 0 Comments

Czekaliśmy na to 6 lat, ale chyba każdy przyzna, że było warto! Wczoraj (27.09) po zaciętym boju wygraliśmy z wicemistrzem Polski - Lotosem Trefl Gdańsk, a tym samym po raz pierwszy zajęliśmy pierwsze miejsce! :) Wydawać by się mogło, że przyjeżdżąją do nas zespoły, które na naszym parkiecie będą czuły się pewnie, w końcu plus liga, najwyższa liga ukraińska... A jednak!

Nie pozostawiliśmy im nic do gadania. Wprawdzie spotkanie z  Gdańszczanami wygraliśmy 3:2, jednak w dwóch pierwszych setach byliśmy zdecydowanie ponad poziom przeciwnika, o czym świadczą wyniki (25:19 oraz 25:17). W trzecim secie przeciwnik się obudził i nasze losy ważyły się w wywalczonym przez drużynę Anastasiego tie-breaku.

Nie zabrakło momentów grozy, ponieważ aż do 13 punktu to Trefl był na prowadzeniu, a przecież 15 punkt jest już zwycięstem! Udało nam się doprowadzić do remisu 13:13, a chwilę potem to my cieszyliśmy z upragnionego 1. miejsca.
Gratulacje dla całego zespołu, ale w szczególności gratulacje należą sie trenerowi Dimie, dla którego te zwycięstwo jest bardzo dobrym debiutem w karierze trenerskiej.